شناسه : 51644
سه شنبه, 01/31/1400 - 10:10
نویسنده : qom
دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر ثارالله قم:

ساماندهی دو هزار و ۵۰۰ آمر به معروف در محلات قم

دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر ثارالله قم عنوان کرد: تا به امروز دو هزار و ۵۰۰ نفر آموزش‌های لازم را در این حوزه سپری کرده و درحال انجام فعالیت‌های فرهنگی در محلات هستند.

 مهدی بابایی در دیدار اعضای قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر ثارالله استان قم با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس و نماینده ولی فقیه در استان که در سالن محراب حرم مطهر انجام شد، از ساماندهی بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر در شبکه امر به معروف و نهی از منکر استان قم و آموزش کامل این افراد خبر داد و گفت: این افراد با محوریت محلات در حال پیگیری فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی خود هستند.

وی تصریح کرد: یکی از دستاورد‌های قرارگاه ثار‌الله، ایجاد مراکز تحکیم خانواده و خانه‌های سبز با محوریت ترویج سبک زندگی اسلامی است که با نگاه ویژه به رهنمود‌های مقام معظم رهبری تدوین شده و در ۶۰ نقطه استان قم نیز دفتر خانه‌های سبز ایجاد شده است.

بابایی یکی از اهداف خانه‌های سبز را تربیت مبلغان محله‌محور و رفع آسیب‌ها از داخل خانه با دنبال کردن فعالیت‌های تخصصی دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت مبلغان و طلاب به شیوه مطلوب در برنامه‌های فرهنگی بهره‌مند شویم.

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید