شناسه : 10740
پنجشنبه, 10/23/1395 - 09:26
نویسنده : qom
تالار گفتگو

مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه قم یکشنبه95/10/26از ساعت 15 الی 17

با موضوع " نقش قرارگاه فرهنگی مسجد و همچنین پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات در نگه داشتن مردم در صحنه های انقلاب اسلامی " برگزار می گردد.

بدینوسیله به آگاهی می رساند موضوع تالار گفتگوی آبان ماه حجت الاسلام و المسلمین عبدالمحمد عیسوی مسئول بسیج مساجدومحلات سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) در روز یکشنبه تاریخ  95/10/26از ساعت 15 الی 17با موضوع " نقش قرارگاه فرهنگی مسجد و همچنین پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات در نگه داشتن مردم در صحنه های انقلاب اسلامی ."   از آنجا که حوزه ها و پایگاه ها سرپنجه های بسیج می باشند خواهشمند است فقط در خصوص این موضوع نظرات ارزشمند و سازنده خود را بیان فرمایید و موضوع را به همه عزیزان اطلاع رسانی فرمایید. با تشکر

همچنین فرمانده محترم ناحیه ها حتما این موضوع را ضمن اطلاع رسانی در بین رده ها  پیگیری نمایند این موضوع  تا پایین ترین رده یعنی پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات اطلاع رسانی شده باشد. ان شاءالله

ضمن تشکر از یکایک شما عزیزان بخاطر حضور مرتب و مستمر  هر ماه در بیان و انتقال نقطه نظرات سازنده و کارشناسی خود و ارائه راهکار های لازم در موضوعات مختلف این گفتمان. حتما این نظرات در برنامه ریزی های آتی برای حوزه ها و پایگاه های مقاومت اثر گذار خواهد بود.

همچنین از شما عزیزان  تقاضا دارم ضمن اینکه حضور مستمر شما هر ماه در این تالار موجب امتنان خواهد بود،  این موضوع را به هر نحو ممکن (پیامکی - ارسال ایمیل از طریق سامانه مکاتبات به رده های خود -  درج خبر در شباب خود و سایت های شباب پر بازدید و ...) در بین همه حوزه ها و  پایگاه ها موجی از اطلاع رسانی ایجاد نمایید تا با حضور آن ها در این تالار بتوانیم از نظرات همه آن ها در هر موضوعی که هر ماه اعلام می گردد استفاده نماییم. خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید:

1- مخاطبین و بسیجیان عزیزمی توانند از هم اکنون می توانید در تالار اعلام نظر نمایید.

2- در پایان اعلام نظر حتماً مشخصات رده (به ترتیب نام استان ، نامناحیه ، نام حوزه و نام پایگاه)ذکر شود.

3- آدرس سایت و لینک تالارگفتگو بسیج مساجد و محلات سپاه قم، برای قراردادن در صفحه اصلی سایت خود و رده های تابعه:

من الله توفیق 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید