این مطلب ۵۴۵ بار خوانده شده
فرمانده بسیج ناحیه امام حسن مجتبی (ع) قم:

مساجد بهترین سنگر برای مقابله با جنگ نرم دشمن است

فرمانده بسیج ناحیه امام حسن مجتبی (ع) قم باتاکید بر لزوم مقابله با جنگ نرم دشمن گفت: دشمن تهاجم فرهنگی را مورد توجه قرار داده که در این زمینه وظیفه داریم با بهره گیری از ظرفیت مساجد در برابر اهداف شوم دشمن ایستادگی کنیم.فرمانده بسیج ناحیه امام حسن مجتبی (ع) قم باتاکید بر لزوم مقابله با جنگ نرم دشمن گفت: دشمن تهاجم فرهنگی را مورد توجه قرار داده که در این زمینه وظیفه داریم با بهره گیری از ظرفیت مساجد در برابر اهداف شوم دشمن ایستادگی کنیم.
نسخه مناسب چاپ
فارسی

امیر حسین مرادی در همایش ائمه جماعات و روسای امنای مساجد ناحیه امام حسن مجتبی (ع) سپاه قم که در مسجد امام حسین(ع) برگزار شد، اظهار داشت: مساجد محلی برای پرورش اخلاق هستند که باید نسل جوان را برای حضور در مساجد ترغیب کنیم.
وی بیان کرد: وجود مساجد در هرمحل سبب برکات زیادی برای اهالی آن محله می‌شود، مساجد رابطه خود را با جوانانی که در عرصه‌های مختلف به موفقیت رسیدند حفظ کند.
فرمانده بسیج ناحیه امام حسن مجتبی(ع) قم گفت: بصیرت سیاسی و روشنگری که مدنظر است توسط ائمه جماعات مساجد ناحیه امام حسن (ع) برای نمازگزاران و جوانان محل تبیین می‌شود.
مرادی باتاکید بر لزوم مقابله با جنگ نرم دشمن عنوان کرد: دشمن تهاجم فرهنگی را مورد توجه قرار داده که در این زمینه وظیفه داریم با بهره گیری از ظرفیت مساجد در برابر اهداف شوم دشمن ایستادگی کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.